E-C-4/900 Elektrický sporák - 4-platničkový Variant: EO - s rúrou
Kód: AL12020000D_08MLíder na trhu už 10 rokov
Váš overený dodávateľ
Viac než 30 000 produktov
U nás nájdete všetko, čo potrebujete
Doprava a servisné služby
Rýchle doručenie a spoľahlivý servis
Projekčné návrhy a poradenstvo
Využite znalosti našich expertov
Podrobný popis
Veľká šírka prístroja 900 mm – dostatočný varný priestor. 4 kW na jednu platničku – vysoký výkon pre efektívnejší prevádzku, rýchle privedenie k varu. Termostatická ochrana proti prehriatiu – väčšia životnosť a nižšie servisné náklady. Celonerezová konštrukcia z kvalitnej potravinárskej ocele AISI 304 - EN 1.4301. Regulácia vykuracích tiel štvorpolohovým prepínačom. Signálka zapnutého stavu. Podstavce v niekoľkých variantoch, vždy opatrené všetkými nastaviteľnými nožičkami. So zadnou zvýšenou vetracou mrežkou - ľahko demontovateľnou pre vyčistenie. 2 vsuvy vo vnútri rúry.Dodatočné parametre
| Kategória: | Iné |
|---|---|
| Príkon rúry: | 5 kW (2 x 2,5 kW) / 400 V |
| Brutto (objem / hmotnosť): | 0,47 m3 / 120 kg |
| Menovité napätie: | 3/N/PE AC 400 V, 50 Hz |
| Príkon sporáka: | 16 kW |
| Variant: | EO - s rúrou |
| Vonkajšie rozmery (š x h x v v mm): | 900 x 900 x 900 |
| Počet platní a výkon: | 4 (4 x 4 kW) |
| Veľkosť platne (mm): | 300 x 300 |
| Regulácia platní: | 4 kW / 2 kW / 1 kW |
| Regulácia teploty rúry: | 50 - 300 °C |
| Veľkosť rúry: | GN 2/1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.