E-C-FSPD-4/900 Elektrický sporák - 4 tálový Variant: D - s dvierkami
Kód: AL12690000D_01MLíder na trhu už 10 rokov
Váš overený dodávateľ
Viac než 30 000 produktov
U nás nájdete všetko, čo potrebujete
Doprava a servisné služby
Rýchle doručenie a spoľahlivý servis
Projekčné návrhy a poradenstvo
Využite znalosti našich expertov
Podrobný popis
Delená, 4-zónová, liatinová varná doska je vybavená mokrou zónou pre prípadné rozliatie pokrmu. Veľkoobjemová odpadová nádoba 2,6 l na odvádzanie rozliateho pokrmu a jednoduché čistenie umožňuje efektívnejšiu prácu. Mokrá zóna na zachytenie pretečeného pokrmu. Celonerezová konštrukcia z kvalitnej potravinárskej ocele AISI 304 - EN 1.4301. Výkon jednotlivých zón je regulovaný prepínačmi. Signálka zapnutého stavu jednotlivých zón. Podstavce v niekoľkých variantoch, vždy vybavené všetkými nastaviteľnými nožičkami. So zadnou zvýšenou vetracou mrežkou - ľahko demontovateľnou pre vyčistenie. 2 vsuvy vo vnútri rúry.Dodatočné parametre
| Kategória: | Iné |
|---|---|
| Hmotnosť: | 220 kg |
| Príkon rúry: | 5 kW (2 x 2,5 kW) / 400 V |
| Menovité napätie: | 3/N/PE AC 400 V, 50 Hz |
| Príkon sporáka: | 10 kW |
| Variant: | D - s dvierkami |
| Počet platní a výkon: | 4 (4 x 2,5 kW) |
| Regulácia: | 0,55 kW / 1,2 kW / 2,5 kW |
| Veľkosť rúry: | GN 2/1 |
| Druh ohrevu nerez: | vé vykurovacie telesá |
| Objem odpadovej nádoby: | 2,6 l |
| Veľkosť dosky: | 800 x 640 |
| Veľkosť platne (š x h mm): | 400 x 320 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.