E-C-TG IHB-2/700 Indukčný sporák - 2-platničkový Variant: DS - s dvierkami a policou
Kód: AL13350000D_03MLíder na trhu už 10 rokov
Váš overený dodávateľ
Viac než 30 000 produktov
U nás nájdete všetko, čo potrebujete
Doprava a servisné služby
Rýchle doručenie a spoľahlivý servis
Projekčné návrhy a poradenstvo
Využite znalosti našich expertov
Podrobný popis
Celonerezová konštrukcia z kvalitnej potravinárskej ocele AISI 304 - EN 1.4301. Hrúbka varnej dosky - 6 mm. Kontrolka zvyškového tepla každej varnej zóny. Plynulá regulácia indukčných cievok. Princíp indukčného ohrevu - neohreva sa doska - ohreva sa dno varné nádoby. Moderný a vysoko ekonomický spôsob ohrevu - úspora energie až 80 %. Samostatná varidlová časť a podstavce v niekoľkých variantoch sú vybavené nastaviteľnými nožičkami.Dodatočné parametre
| Kategória: | Iné |
|---|---|
| Brutto (objem / hmotnosť): | 0,24 m3 / 60 kg |
| Menovité napätie: | 3/N/PE AC 400 V, 50 Hz |
| Počet platní a príkon: | 2 (2 x 5 W) |
| Variant: | DS - s dvierkami a policou |
| Vonkajšie rozmery (š x h x v v mm): | 400 x 700 x 900 |
| Veľkosť platne (mm): | priemer 220 |
| Regulácia platní: | plynulá |
| Celkový príkon: | 10 kW |
| Veľkosť dosky (mm): | 350 x 560 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.