E-C-TG IHB-2/900 Indukčný sporák - 2-platničkový Varianta: FS - s voľným priestorom s policou
Kód: AL12450000D_04MLíder na trhu už 10 rokov
Váš overený dodávateľ
Viac než 30 000 produktov
U nás nájdete všetko, čo potrebujete
Doprava a servisné služby
Rýchle doručenie a spoľahlivý servis
Projekčné návrhy a poradenstvo
Využite znalosti našich expertov
Podrobný popis
Celonerezová konštrukcia z kvalitnej potravinárskej ocele AISI 304 - EN 1.4301. Hrúbka varnej dosky - 6 mm. Plynulá regulácia indukčných cievok. Kontrolka zvyškového tepla každej varnej zóny. Princíp indukčného ohrevu = neohreva sa doska - ohreva sa dno varnej nádoby. Moderný a vysoko ekonomický spôsob ohrevu = úspora energie až 80 %. Podstavce v niekoľkých variantoch, vždy opatrené všetkými nastaviteľnými nožičkami. Chladenie zabezpečuje ventilačný agregát so vzduchovým filtrom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Iné |
|---|---|
| Brutto (objem / hmotnosť): | 81 kg |
| Menovité napätie: | 3/N/PE AC 400 V, 50 Hz |
| Príkon sporáka: | 10 kW |
| Variant: | FS - s voľným priestorom s policou |
| Vonkajšie rozmery (š x h x v v mm): | 450 x 900 x 900 |
| Počet platní a výkon: | 2 (2 x 5 kW) |
| Regulácia: | plynulá |
| Veľkosť platne (mm): | 270 x 270 |
| Veľkosť dosky (mm): | 370 x 720 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.