E-C-TG IHB-4/900 Indukčný sporák - 4 platničkový Varianta: F - s voľným priestorom
Kód: AL12460000D_02MLíder na trhu už 10 rokov
Váš overený dodávateľ
Viac než 30 000 produktov
U nás nájdete všetko, čo potrebujete
Doprava a servisné služby
Rýchle doručenie a spoľahlivý servis
Projekčné návrhy a poradenstvo
Využite znalosti našich expertov
Podrobný popis
Celonerezová konštrukcia z kvalitnej potravinárskej ocele AISI 304 - EN 1.4301. Hrúbka varnej dosky - 6 mm. Plynulá regulácia indukčných cievok. Princíp indukčného ohrevu = neohreva sa doska - ohreva sa dno varnej nádoby. Kontrolka zvyškového tepla každej varnej zóny. Moderný a vysoko ekonomický spôsob ohrevu = úspora energie až 80 %. Podstavce v niekoľkých variantoch, vždy opatrené všetkými nastaviteľnými nožičkami. Chladenie zabezpečuje ventilačný agregát so vzduchovým filtrom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Iné |
|---|---|
| Brutto (objem / hmotnosť): | 118 kg |
| Menovité napätie: | 3/N/PE AC 400 V, 50 Hz |
| Príkon sporáka: | 20 kW |
| Variant: | F - s voľným priestorom |
| Vonkajšie rozmery (š x h x v v mm): | 900 x 900 x 900 |
| Počet platní a výkon: | 4 (4 x 5 kW) |
| Regulácia: | plynulá |
| Veľkosť dosky (mm): | 700 x 720 |
| Veľkosť platní (mm): | 270 x 270 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.