E-C-TG RHB-4/700 Sklokeramický sporák - 4-platničkový Varianta: EO - s rúrou
Kód: AL13070000D_08MLíder na trhu už 10 rokov
Váš overený dodávateľ
Viac než 30 000 produktov
U nás nájdete všetko, čo potrebujete
Doprava a servisné služby
Rýchle doručenie a spoľahlivý servis
Projekčné návrhy a poradenstvo
Využite znalosti našich expertov
Podrobný popis
Celonerezová konštrukcia z kvalitnej potravinárskej ocele AISI 304 - EN 1.4301. Hrúbka sklokeramickej płyty - 6 mm. Plynulá regulácia teploty vykuracích tiel. Ochrana proti prehriatiu. Kontrolka zvyškového tepla každej varnej zóny. 2 vsuny vo vnútri rúry. Samostatná varidlová časť a podstavce v niekoľkých variantoch sú vybavené nastaviteľnými nožičkami.Dodatočné parametre
| Kategória: | Iné |
|---|---|
| Príkon rúry: | 3,8 kW (2 x 1,9 kW) / 400 V |
| Brutto (objem / hmotnosť): | 0,47 m3 / 115 kg |
| Menovité napätie: | 3/N/PE AC 400 V, 50 Hz |
| Počet platní a príkon: | 4 (4 x 2,5 kW) |
| Príkon sporáka: | 10 kW |
| Variant: | EO - s rúrou |
| Vonkajšie rozmery (š x h x v v mm): | 700 x 700 x 900 |
| Veľkosť platne (mm): | priemer 230 |
| Regulácia platní: | plynulá |
| Regulácia teploty rúry: | 50 - 300 °C |
| Veľkosť rúry: | 420 x 530 x 290 |
| Veľkosť dosky (mm): | 650 x 560 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.