E-C-TG RHB-4/900 Sklokeramický sporák - 4 platničkový Varianta: DS - s dvierkami a policou
Kód: AL12070000D_03MLíder na trhu už 10 rokov
Váš overený dodávateľ
Viac než 30 000 produktov
U nás nájdete všetko, čo potrebujete
Doprava a servisné služby
Rýchle doručenie a spoľahlivý servis
Projekčné návrhy a poradenstvo
Využite znalosti našich expertov
Podrobný popis
Celonerezová konštrukcia z kvalitnej potravinárskej ocele AISI 304 - EN 1.4301. Hrúbka sklokeramickej płyty - 6 mm. Plynulá regulácia teploty vykuracích tiel. Ochrana proti prehriatiu. Kontrolka zvyškového tepla každej varnej zóny. Podstavy v niekoľkých variantoch, vždy opatrené všetkými nastaviteľnými nožičkami. 2 vlohy vnútri rúry.Dodatočné parametre
| Kategória: | Iné |
|---|---|
| Príkon rúry: | 5 kW (2 x 2,5 kW) / 400 V |
| Brutto (objem / hmotnosť): | 0,87 m3 / 154 kg |
| Príkon sporáka: | 12 kW |
| Variant: | DS - s dvierkami a policou |
| Vonkajšie rozmery (š x h x v v mm): | 900 x 900 x 900 |
| Počet platní a výkon: | 4 (4 x 3 kW) |
| Veľkosť platne (mm): | 240 x 240 |
| Regulácia platní: | plynulá |
| Regulácia teploty rúry: | 50 - 300 °C |
| Veľkosť rúry: | GN 2/1 |
| Veľkosť dosky (mm): | 700 x 720 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.