E-F-113/700 D Elektrické fritézy
Kód: AL15020000Podrobný popis
Celonerezová konštrukcia z kvalitnej potravinárskej ocele AISI 304 - EN 1.4301, podstavec v niekoľkých variantoch vybavený všetkými nastaviteľnými nožičkami, poistný termostat na 230 °C. Lišta na vertikálne uloženie vieka, vysoký príkon, prevedenie Hi-Hygiene Solution.
Hi-Hygiene Solution: ohrevné telesá sú otočné, pre jednoduchý prístup k celému objemu nádoby počas čistenia. Dostatočná studená zóna pod ohrevnými telesami bráni pripáleniu zvyškov v oleji, predlžuje životnosť oleja a zabraňuje tvorbe karcinogénnych látok. Nádoba má radiusové rohy R16 podľa ISO štandardu H2, ktoré uľahčujú údržbu a čistenie. To znamená, že varná nádoba nemá žiadne viditeľné spáry a zváry, kde by mohlo dôjsť k usadzovaniu nečistôt.
Príslušenstvo v cene: 1 x fritovací kôš, 1 x sito, 1 x veko, 1 x nádoba na čistenie oleja.
Na vyžiadanie: ALBA Luminate Safety Control
Dodatočné parametre
| Kategória: | Iné |
|---|---|
| Príkon: | 12 kW |
| Počet nádob: | 1 |
| Brutto (objem / hmotnosť): | 0,26 m3 / 53 kg |
| Menovité napätie: | 3/N/PE AC 400 V, 50 Hz |
| Vonkajšie rozmery (š x h x v v mm): | 400 x 700 x 900 |
| Druh ohrevu: | nerezové otočné teleso |
| Regulácia teploty: | 50 - 190 oC |
| Hygiena vane: | kúty R16 |
| Veľkosť nádob v litroch: | 1 x 13 litrov |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.