E-F-218/700 D Elektrické fritézy - dvojité
Kód: AL15050000Podrobný popis
Celonerezová konštrukcia z kvalitnej potravinárskej ocele AISI 304 - EN 1.4301, podstavec v niekoľkých variantoch vybavený všetkými nastaviteľnými nožičkami, poistný termostat na 230 °C, lišta na vertikálne uloženie veka, vysoký príkon, prevedenie Hi-Hygiene Solution.
Hi-Hygiene Solution Ohrevné telesá sú otočné, pre jednoduchý prístup k celému objemu nádoby počas čistenia. Dostatočná studená zóna pod ohrevnými telesami bráni pripáleniu zvyškov v oleji, predlžuje životnosť oleja a zabraňuje tvorbe karcinogénnych látok. Nádoba má radiusové rohy R16 podľa ISO štandardu H2, ktoré uľahčujú údržbu a čistenie. To znamená, že varná nádoba nemá žiadne viditeľné spáry a zváry, kde by mohlo dôjsť k usadzovaniu nečistôt.
Príslušenstvo v cene: 2 x fritovací kôš 2 x sito 2 x veko
Na vyžiadanie: ALBA Luminate Safety Control
Dodatočné parametre
| Kategória: | Iné |
|---|---|
| Príkon: | 33 kW |
| Počet nádob: | 2 |
| Brutto (objem / hmotnosť): | 0,62 m3 / 82 kg |
| Menovité napätie: | 3/N/PE AC 400 V, 50 Hz |
| Vonkajšie rozmery (š x h x v v mm): | 800 x 700 x 900 |
| Druh ohrevu: | nerezové otočné teleso |
| Regulácia teploty: | 50 - 190 oC |
| Hygiena vane: | kúty R16 |
| Veľkosť nádob v litroch: | 2 x 18 litrov |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.