E-F-218/900 D Elektrické fritézy - dvojité
Kód: AL15130000Líder na trhu už 10 rokov
Váš overený dodávateľ
Viac než 30 000 produktov
U nás nájdete všetko, čo potrebujete
Doprava a servisné služby
Rýchle doručenie a spoľahlivý servis
Projekčné návrhy a poradenstvo
Využite znalosti našich expertov
Podrobný popis
Dvojitá elektrická fritéza z celonerezovej konštrukcie z kvalitnej potravinárskej ocele AISI 304 - EN 1.4301 Podstavec v niekoľkých variantoch osadený všetkými nastaviteľnými nožičkami. Poistný termostat na 230oC. Lišta pre vertikálne uloženie veka. Vysoký príkon. Vyhotovenie Hi-Hygiene Solution.
Príslušenstvo v cene: 2 x fritovací kôš, 2 x sito, 2 x veko, 2 x nádoba na čistenie oleja
ALBA Luminate Safety na vyžiadanie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Iné |
|---|---|
| Príkon: | 33 kW |
| Počet nádob: | 2 |
| Brutto (objem / hmotnosť): | 0,87 m3 / 95 kg |
| Menovité napätie: | 3/N/PE AC 400 V, 50 Hz |
| Vonkajšie rozmery (š x h x v v mm): | 900 x 900 x 900 |
| Druh ohrevu: | nerezové sklopné teleso |
| Regulácia teploty: | 50 - 190 oC |
| Hygiena vane: | kúty R16 |
| Veľkosť nádob v litroch: | 2 x 18 litrov |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.