E-GP-4/900 Elektrická grilovacia platňa Varianta: D - hladká - s dvierkami
Kód: AL12670000D_01M00Líder na trhu už 10 rokov
Váš overený dodávateľ
Viac než 30 000 produktov
U nás nájdete všetko, čo potrebujete
Doprava a servisné služby
Rýchle doručenie a spoľahlivý servis
Projekčné návrhy a poradenstvo
Využite znalosti našich expertov
Podrobný popis
Celonerezová konštrukcia z kvalitnej potravinárskej ocele AISI 304 - EN 1.4301. Materiál płyty: nehrdzavejúca oceľ s prímesou titanu AISI 321 - EN 1.4541 so zvýšenou odolnosťou. Veľkoobjemová odkapavacia nádoba - 2,6 l. Hrúbka grilovacej dosky - 12 mm. Dve regulovateľné ohrevné zóny. Žlieb s otvorom pre odtok tukov do vysúvanej odkapávacej nádoby v strede predného kryta. Podstavce v niekoľkých variantoch, vždy opatrené všetkými nastaviteľnými nožičkami.Dodatočné parametre
| Kategória: | Iné |
|---|---|
| Menovité napätie: | 3/N/PE AC 400 V, 50 Hz |
| Variant: | D - hladká - s dvierkami |
| Veľkosť dosky (mm): | 655 x 715 |
| Brutto (objem/hmotnosť): | 0,88 m3 / 197 kg |
| Druh ohrevu: | nerezové vykurovacie telesá |
| Materiál grilovacej dosky: | AISI 321 |
| Objem odpadovej nádoby na tuk (l): | 2,6 |
| Príkon dosky: | 10 kW (2x2 kW + 3x2 kW) |
| Regulácia teploty (C): | 50 - 300 ° C |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.