E-MFP 35/700 - Elektrická multifunkčná panvica 35 l s voľným priestorom Varianta: s dvierkami
Kód: AL13120000C_01Podrobný popis
Táto veľkokapacitná elektrická multifunkčná panvia s objemom 35 litrov je ideálnym riešením pre profesionálne kuchyne.
Dno panvie je vyrobené z vysoko odolnej nehrdzavej ocele AISI 321 - EN 1.4541 s primesou titanu, čo zaručuje zvýšenú odolnosť pri extrémne vysokých teplotách a dlhú životnosť zariadenia.
Panvia slúži na komplexné spektrum tepelných úprav:
Smaženie (s tukom aj bez neho)
Grilovanie a opekanie
Príprava omáčok a šťáv
Varenie (cestoviny, ryža apod.)
Súčasťou konštrukcie je praktický integrovaný výpust do podstavby pre jednoduché a rýchle vypúšťanie tekutín.
Príslušenstvo v cene :
1x vypúšťacia zátka
1x pokrývka
1x vieko GN 1/1 (k vypúšťacej nádobe)
1x vypúšťacia nádoba GN 1/1 - objem 28 l
Dodatočné parametre
| Kategória: | Iné |
|---|---|
| Príkon: | 5,5 kW (1 x 1,5 kW + 2X 2 Kw) |
| Menovité napätie: | 3/N/PE AC 400 V, 50 Hz |
| Variant: | s dvierkami |
| Regulácia teploty: | 50 - 280 °C |
| Vonkajšie rozmery š x hl x v (mm): | 700 x 700 x 900 |
| Celkový objem: | 36 l |
| Materiál dna panvice: | AISI 321 - EN 1.4541 |
| Vyprážajúca plocha nádoby: | 0,24 m2 |
| Veľkosť vane (mm): | 510 x 477 x 148 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.