G-C-4/900 Plynový sporák - 4 horákový Varianta: EO (PB) Rúra - propán - bután
Kód: AL12010000D_38MLíder na trhu už 10 rokov
Váš overený dodávateľ
Viac než 30 000 produktov
U nás nájdete všetko, čo potrebujete
Doprava a servisné služby
Rýchle doručenie a spoľahlivý servis
Projekčné návrhy a poradenstvo
Využite znalosti našich expertov
Podrobný popis
Vyberateľná nerezová vaňa pod horákmi s odvodom preliatych pokrmov do výsuvnej nádoby. Celonerezová konštrukcia z kvalitnej potravinárskej ocele AISI 304 - EN 1.4301. Horáky vybavené zapalovacou elektródou, zapalovacím horáčikom a termoelektrickou poistkou. Hlavný uzáver plynu na prednej strane sporáka umožňuje rýchle a bezpečné vypnutie a inštaláciu na stavebný sokel. Podstavce v niekoľkých variantoch sú vybavené nastaviteľnými nožičkami. Rúra má 2 zásuvy vo vnútri.Dodatočné parametre
| Kategória: | Iné |
|---|---|
| Príkon rúry: | 5 kW (2 x 2,5 kW) / 400 V |
| Brutto (objem / hmotnosť): | 0,87 m3 / 177 kg |
| Príkon sporáka: | 18 kW |
| Variant: | EO (PB) Rúra - propán - bután |
| Vonkajšie rozmery (š x h x v v mm): | 900 x 900 x 900 |
| Regulácia teploty rúry: | 50 - 300 °C |
| Veľkosť rúry: | GN 2/1 |
| Spaliny: | 50 m3/hod |
| Typ zapaľovania: | elektrické |
| Počet horákov a výkon: | 4 (3 x 5 kW + 1 x 3 kW) |
| Regulácia horákov: | plynulá |
| Menovité napätie elektrickej rúry: | 3/N/PE AC 400 V, 50 Hz |
| Odpadová nádoba pre pretekané jedlo: | 1,5 l |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.