L1 - Dvojplášťová umývačka na čierny riad
Kód: AL3464-010006Podrobný popis
Možnosť aktivácie Heavy Duty – pracuje bojler a vaňa zároveň, vhodné na skrátenie času pri intenzívnom využití a studenej vode.
Elektronické ovládanie s LCD displejom.
Multipower technology PRS systém: atmosférický bojler, air break tank a oplachové čerpadlo; Myčka nie je závislá od tlaku vody vo vodovodnej sieti.
Peristaltický elektronický dávkovač mycieho a oplachového prostriedku.
Kompletné dvojplášťové prevedenie.
Kompletná tepelná a hluková izolácia.
Lisovaná vaňa.
Dvojitá filtrácia vody.
Nerezové mycie a oplachové ramená.
Samočistiacie vertikálne čerpadlo.
Celonerezová konštrukcia z kvalitnej potravinárskej ocele EN 1.4301/ AISI 304.
Bojler z chemicky odolnej nerezovej ocele AISI 316.
Termostop.
Produktivita: 2 / 3 / 6 / 9 min / cyklus (všetky časy nastaviteľné technikom), 30 / 20 / 10 / 7 košov / hod, 120 ks GN 2/1 / hod, 120 ks prepraviek na cesto 60x40 / hod, 300 ks plechov 60x80 / hod, 30 ks mäsiarskych alebo pekárenských bedníkov LT 80 / hod.
Súčasťou balenia: Nerezový koš, hadica na vodu, odpadná hadica.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Iné |
|---|---|
| váha: | 187,5 kg |
| Menovité napätie: | 400 V 3N 50 Hz Multipower |
| Celkový príkon: | 7,5 kW |
| Vaňa: | 6 kW / 65 l |
| Vonkajšie rozmery š x hl x v (mm): | 740 x 876 x 2034 / 2330 |
| Bojler: | 6 kW / 11 l |
| Rozmer koša (mm): | 565 x 690 |
| Výkon umývacieho čerpadla: | 1,5 kW |
| HD (Heavy Duty): | 13,5 kW |
| Spotreba umývací cyklus: | 3,5 l |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.