M 1 EASY - Umývačka na čierny riad s jednoduchým ovládaním
Kód: AL3449-010001Podrobný popis
Jednoduché ovládanie SMART s tlačidlom MULTICOLOR Play, Multipower technology, PRS systém: atmosférický bojler, air break, air break tank a oplachové čerpadlo; Myčka nie je závislá od tlaku vody vo vodovodnej sieti. Peristatický elektronický dávkovač mycieho a oplachového prostriedka, Lisovaná vaňa, Dvojitá filtrácia vody, Možnosť aktivácie Heavy Duty - pracuje bojler a vaňa súčasne, vhodné na skrátenie času pri intenzívnom využívaní a studenej vode, Nerezové mycie a oplachové ramená, Samočistiacie vertikálne čerpadlo, Celonerezová konštrukcia z kvalitnej potravinárskej ocele EN 1.4301 / AISI 304, Bojler z chemicky odolnej nerezovej ocele AISI 316, Termostop.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Iné |
|---|---|
| Menovité napätie: | 400 V 3N 50 Hz Multipower |
| Celkový príkon: | 7,3 kW |
| Vaňa: | 2,8 kW / 50 l |
| Vonkajšie rozmery š x hl x v (mm): | 706 x 883 x 1829/1997 |
| Bojler: | 6 kW / 11 l |
| Rozmer koša (mm): | 565 x 690 |
| Spotreba na umývací cyklus: | 3 l |
| Výkon umývacieho čerpadla: | 1,3 kW |
| HD (Heavy Duty): | 10,1 kW |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.