MN 1001 Úsporná umývačka s rekuperáciou
Kód: AL3416-010020Podrobný popis
Jednoduchý digitálny displej s farebným tlačidlom PLAY na spustenie programu jedným dotykom
Automatický čistiaci cyklus na konci zmeny
Funkcia Heavy Duty skracuje náhrev myčky a dobu medzi umývacími cyklami
Automatický štart po zatvorení kapoty
Multipower technológia umožňuje nastaviť príkon na 230 V alebo 400 V podľa miesta použitia
Green funkcia šetrí energiu pri pauze medzi umývacími programami
4 vopred nastavené umývacie programy
Nastaviteľný interval údržby
Počítadlo umývacích cyklov
Integrované nerezové mycie a oplachové ramená
Lisovaná vana
Celonerezová konštrukcia z kvalitnej potravinárskej ocele EN 1.4301/ AISI 304
Samočistiace vertikálne umývacie čerpadlo
Termostop
Peristaltický elektronický dávkovač mycieho a oplachového prostriedku
Trojitá filtrácia vody vrátane nerezového hladinového filtra
3 koše a 2 košíky na príbory v základnej výbave
Možnosť instalácie do rohu
Možnosť objednania verzie s ergonomickým ovládaním na mycím stole
Funkcie navyše oproti M 1001
Rekuperácia šetrí energiu: para z mycieho priestoru ohrieva studenú vodu
Rekuperácia šetrí prevádzkové prostriedky: vďaka predohrevu prívodnej vody šetrí umývačka 15 000 Kč ročne*
Bez nutnosti inštalácie odsávača: vďaka rekuperácii pary nie je potrebné inštalovať odsávač
PRS: Prémiový oplachový systém zaručuje stabilnú teplotu aj tlak oplachu bez ohľadu na tlak vody v sieti
Izolovaná kapota znižuje hluk a šetrí energiu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Iné |
|---|---|
| váha: | 163 kg |
| Menovité napätie: | 400 V 3N 50 Hz Multipower |
| Celkový príkon: | 9,75 kW |
| Vaňa: | 2,8 kW / 30 l |
| Vonkajšie rozmery š x hl x v (mm): | 657 / 760 x 793 x 1494 / 1969 |
| Bojler: | 9 kW / 8 l |
| Rozmer koša (mm): | 500 x 500 |
| Spotreba na umývací cyklus: | 2,5 l / 2 bary |
| Výkon umývacieho čerpadla: | 0,75 kW |
| HD (Heavy Duty): | 12,55 kW |
| Výška zdvihu (mm): | 442 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.