MN 1601 Priebežná umývačka s rekuperáciou na koše 600x500 mm
Kód: AL3395-010007Podrobný popis
Kvalitný displej so slovenským menu a s farebným tlačidlom PLAY pre spustenie programu jedným dotykom
Automatický čistiaci cyklus na konci zmeny
Silný 9 kW bojler skracuje prestávky medzi umývacími cyklami
Funkcia Heavy Duty skracuje náhrev umývačky a dobu medzi umývacími cyklami
Automatický štart po zatvorení kapoty
Multipower technológia umožňuje nastaviť príkon na 230 V alebo 400 V podľa miesta použitia
Green funkcia šetrí energiu pri pauze medzi umývacími programami
Nastaviteľný interval údržby
Počítadlo umývacích cyklov
Lisovaná vaňa
Celonerezová konštrukcia z kvalitnej potravinárskej ocele EN 1.4301/ AISI 304
Samočistiace vertikálne umývacie čerpadlo
Termostop
Peristaltický elektronický dávkovač umývacieho a oplachového prostriedku
3 koše a 2 košíky na príbory v základnej výbave
Možnosť inštalácie do rohu
Možnosť objednania verzie s ergonomickým ovládaním na umývacím stole
Softstart: tlak umývacích trysiek narastá postupne a mytie je tak šetrnejšie k krehkému nádobiu
Úplne nastaviteľné parametre umývacích programov – dĺžka, teplota i dávkovanie prostriedkov v každej fáze umývacieho cyklu
Nútená výmena vody
Samonastavenie dávkovania podľa tvrdosti vody pre dokonalé umytie
IN/OUT testovacia servisná funkcia
Vhodná na mytie gastronádob
Vhodná na mytie prepraviek 60x40 cm
3 predĺžené umývacie ramená
Silné umývacie čerpadlo 1,3 kW
Rýchlejší náhrev vody vďaka príkonu vane 4,5 kW
Objem vane 40 l udrží umývaciu vodu dlhšie čistú
PRS: Prémiový oplachový systém zaručuje stálu teplotu i tlak oplachu bez ohľadu na tlak vody v sieti
Trojitá filtrácia umývaciej vody s košíkom na hrubé nečistoty
Izolovaná kapota znižuje hluk a šetrí energiu
Izolovaný bojler z nerezovej ocele AISI 316
Veľký umývací priestor pre koše 500x600 mm
O 20% väčšia kapacita až 1 320 tanierov za hodinu
Funkcie navyše oproti MS 1601
Rekuperácia šetrí energiu: para z umývacieho priestoru ohrieva studenú vodu
Rekuperácia šetrí prevádzkové prostriedky: vďaka predohrevu prívodnej vody šetrí umývačka 350 € ročne*
Bez nutnosti inštalácie digestora: vďaka rekuperácii pary nie je potrebné inštalovať digestor
Dodatočné parametre
| Kategória: | Iné |
|---|---|
| váha: | 179 kg |
| Menovité napätie: | 400 V 3N 50 Hz Multipower |
| Celkový príkon: | 10,3 kW |
| Vaňa: | 4,5 kW / 40 l |
| Vonkajšie rozmery š x hl x v (mm): | 681 / 785 x 793 x 2254 |
| Bojler: | 9 kW / 8 l |
| Rozmer koša (mm): | 500 x 600 |
| Spotreba na umývací cyklus: | 2,5 l / 2 bary |
| Výkon umývacieho čerpadla: | 1,3 kW |
| HD (Heavy Duty): | 14,8 kW |
| Výška zdvihu (mm): | 442 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.