RE 22 Univerzálny hnetací a šľahací stroj Variant: RE 22-30 s príslušenstvom 30 l
Kód: AL30491000_30Líder na trhu už 10 rokov
Váš overený dodávateľ
Viac než 30 000 produktov
U nás nájdete všetko, čo potrebujete
Doprava a servisné služby
Rýchle doručenie a spoľahlivý servis
Projekčné návrhy a poradenstvo
Využite znalosti našich expertov
Podrobný popis
Motorový pohon je zásadná úspora námahy a zlepšuje bezpečnosť práce. Zdvih za chodu - lepšie miešanie materiálu bez hrudiek, zhrudkovania a nepromiešaných prímesí. Trojrýchlostný motor - možnosť voľby najvhodnejších otáčok pre príslušne zvolenú prácu so strojom. Mechanický spínač ochranného krytu kotlíka - záruka bezpečnosti. Originálne príslušenstvo za príplatok: výkonný mlynček na mäso, krájačka a strihačka zeleniny, mlynček na mak, šírka 570 mm - šetrí miesto v kuchyni, váha 330 kg - znižuje otrasy a hlučnosť pri chode prístroja pri plnej záťaži. Rýchlosti: 72, 146, 290 otáčok / minútu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Iné |
|---|---|
| Brutto (objem / hmotnosť): | 1,03 m3 / 330 kg |
| Menovité napätie: | 3/N/PE AC 400 V, 50 Hz |
| Variant: | RE 22-30 s príslušenstvom 30 l |
| Príkon elektromotora: | 1,5 kW / 2,2 kW / 2,8 kW |
| Veľkosť kotlíka: | 30 l alebo 60 l |
| Vonkajšie rozmery š x hl x v (mm): | 570 x 1070 x 1140 |
| Počet prevodových stupňov: | 3 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.