RE 24 Univerzálny šľahací a hnetací stroj Variant: RE24 bez príslušenstva
Kód: AL30510000_0Líder na trhu už 10 rokov
Váš overený dodávateľ
Viac než 30 000 produktov
U nás nájdete všetko, čo potrebujete
Doprava a servisné služby
Rýchle doručenie a spoľahlivý servis
Projekčné návrhy a poradenstvo
Využite znalosti našich expertov
Podrobný popis
Motorový zdvih - zásadná úspora námahy a lepšia bezpečnosť práce. Zdvih za chodu - lepšie miešanie materiálu bez hrudiek, zhrudkovania a nepromiešaných prímesí. Motor s frekvenčným meničom umožňuje plynulú reguláciu otáčok pre príslušne zvolenú prácu so strojom. Časovač - doplnok pre načasovanie práce stroja (možnosť doobjednať).Mechanický spínač ochranného krytu kotlíka - záruka bezpečnosti. Originálne príslušenstvo za príplatok: ● Výkonný mlynček na mäso; ● Krúhač a rezačka zeleniny; ● Mlynček na mak. Šírka 570 mm - šetrí miesto v kuchyni. Hmotnosť 330 kg - znižuje otresy a hlučnosť pri chode prístroja pri plnej záťaži.Dodatočné parametre
| Kategória: | Iné |
|---|---|
| Brutto (objem / hmotnosť): | 1,03 m3 / 330 kg |
| Menovité napätie: | 1/N/PE AC 230 V, 50 Hz |
| Variant: | RE24 bez príslušenstva |
| Vonkajšie rozmery (š x h x v v mm): | 570 x 1070 x 1140 |
| Príkon elektromotora: | 2,2 kW |
| Regulácia otáčok: | plynulá |
| Veľkosť kotlíka: | 30 l alebo 60 l |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.