XXL1 DP - Najväčšia dvojplášťová umývačka na čierny riad
Kód: AL3486-010007Podrobný popis
Elektronické ovládanie s LCD displejom.
Multipower technology.
PRS systém: atmosférický bojler, air break tank a oplachové čerpadlo; Myčka nie je závislá od tlaku vody vo vodovodnej sieti.
Peristaltický elektronický dávkovač mycieho a oplachového prostriedku.
Kompletné dvojplášťové prevedenie.
Kompletná tepelná a hluková izolácia.
Lisovaná vaňa.
Dvojitá filtrácia vody.
Nerezové mycie a oplachové ramená.
Samočistiacie vertikálne čerpadlo.
Celonerezová konštrukcia z kvalitnej potravinárskej ocele EN 1.4301/AISI 304.
Bojler z chemicky odolnej nerezovej ocele AISI 316.
Termostop.
Produktivita: 2 / 3 / 6 / 9 min / cyklus (všetky časy nastaviteľné technikom), 30 / 20 / 10 / 7 košov / hod, 360 ks GN 2/1 / hod, 360 ks prepraviek na cesto 60x40 / hod, 720 ks plechov 60x80 / hod, 90 ks mäsiarskych alebo pekárenských bedníkov LT 60 / hod, 60 ks mäsiarskych alebo pekárenských bedníkov LT 100 / hod.
Súčasťou balenia: Nerezový koš, hadica na vodu, odpadná hadica.
Verzia s odpadovým čerpadlom - Integrovaný sací a odpadný okruh pre kompletné vypustenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Iné |
|---|---|
| váha: | 196 kg |
| Menovité napätie: | 400 V 3N 50 Hz Multipower |
| Celkový príkon: | 8,3 kW |
| Vaňa: | 6 kW / 65 l |
| Bojler: | 6 kW / 11 l |
| Rozmer koša (mm): | 660 x 815 |
| Spotreba na umývací cyklus: | 3,5 l |
| Výkon umývacieho čerpadla: | 2,3 kW |
| HD (Heavy Duty): | 14,3 kW |
| Vonkajšie rozmery š x hl v (mm): | 835 x 1023 x 1883 / 2111 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.